Firma EKOPRODET oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania domów pasywnych, a także pomaga uzyskać dofinansowanie do domu energooszczędnego.

Nasza firma posiada status „Certified Passive House Consultant” autoryzowany przez Passivhaus Institut Darmstadt.

Fenomen domów pasywnych

Domy pasywne są wyśmienitym rozwiązaniem dla wszystkich zwolenników ochrony środowiska. Wykorzystywane w trakcie ich budowy zaawansowane technologie sprawiają, że dom pasywny nazywany jest domem przyszłości. Charakteryzuje się on niebywale wysokim komfortem – mieszka się w nim bardzo wygodnie i niezwykle przyjemnie.

Jego głównymi zaletami są oszczędność i trwałość. W porównaniu z domami tradycyjnymi, pomaga on obniżyć koszty ogrzewania nawet o 90%. Użycie najlepszych, nowoczesnych komponentów pozwala ograniczyć ryzyko wad konstrukcyjnych. Jego funkcjonalność i prostota designu cieszy się uznaniem coraz większego kręgu inwestorów.

Chcesz mieszkać w zgodzie z naturą? Szukasz efektywnych sposobów na ograniczenie kosztów energii? Wybierz dom pasywny! Dofinansowanie, które pomożemy Ci uzyskać z pewnością ułatwi realizację Twoich marzeń.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami. Swoją pomoc oferujemy na każdym etapie inwestycji. Poprzez projekt i jego realizację, na eksploatacji kończąc.

Zapraszamy!

EKOPRODET
Zbigniew Grabarkiewicz
os. Rusa 45/1
61-245 Poznań