Interesują Cię domy ekologiczne w Poznaniu lub jego okolicach? Sprawdź naszą ofertę! Zajmujemy się ich profesjonalnym projektowaniem w mieście Poznań, a także pomagamy pozyskać dofinansowanie do domu energooszczędnego. W ramach projektowania domów energooszczędnych na terenie Poznania i okolic oferujemy budynki o tak dobrej izolacji, że nie tracą one energii przez ściany zewnętrzne, dach czy system wentylacji. Ich konstrukcja jest tak zaplanowana, aby można było ponownie wykorzystać energię wyprodukowaną wewnątrz. Podobnie rzecz ma się z gospodarką wodną, na której również można zaoszczędzić. Podczas projektowania domów energooszczędnych w Poznaniu zaproponować możemy praktyczne, dodatkowe wparcie techniczne instalacji grzewczych lub też skupić się tylko na alternatywnych instalacjach, wykorzystujących energię odnawialną: słoneczna, wiatrową lub geotermalną.

 

 

Zalety domów energooszczędnych

Osoby, które zdecydują się na domy energooszczędne w Poznaniu, bądź jego okolicach, mogą liczyć się na to, że inwestycja ta zwróci im się w okresie około 10 lat.

Zalet takich domów jest wiele:

  • pozwalają oszczędzać ciepło – niższe rachunki za prąd,
  • obniżać koszty związane z eksploatacją,
  • mieszkanie w nich charakteryzuje się doskonałym komfortem oraz przyjemnością,
  • niskie koszty eksploatacyjne,
  • niskie koszty ogrzewania,
  • minimalizacja negatywnego oddziaływania na środowisko naturalne ze względu na wykorzystanie na etapie projektowania takich rozwiązań jak energie słoneczna, pompy ciepła, wymienniki ciepła itd.

Ponadto prawidłowo zaprojektowane i właściwie ustawione domy energooszczędne pozwalają na dobre doświetlenie pomieszczeń

Inwestycja z zyskiem

Domy energooszczędne są coraz bardziej popularne. Nowoczesny design oraz maksymalna funkcjonalność sprawia, że ich budownictwo zawsze jest w cenie. Dlatego nie musisz się martwić, że w chwili sprzedaży Twój dom straci na wartości. Wręcz przeciwnie, domy energooszczędne to dziś inwestycja, na której można jeszcze zarobić. Wartość budownictwa energooszczędnego jest dziś bowiem bardzo wysoka.

Szukasz innowacyjnych i efektywnych rozwiązań? Wybierz zaprojektowane przez naszych specjalistów domy energooszczędne! Dofinansowanie, które pomagamy uzyskać, z pewnością przybliży Cię do realizacji Twoich planów.

Nasza firma posiada status „Certified Passive House Consultant” autoryzowany przez Passivhaus Institut Darmstadt co gwarantuje wysoką jakość wykonywanej przez nas pracy. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami – EKOPRODET, os. Rusa 45/1, Poznań.